وقایع استرابادیه

گاه نگاری های شخصی من

گزارش مختصر یک شب گرگانیزه + یک نکته مهم و چندتا پیونشت
ساعت ۱٢:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/٢٤  کلمات کلیدی: گرگان ، وبلاگ نویسان گرگان دوست

شُکّه شده بودم. اصلا فکرشو نِمِکردم. یعنی هیچ کُدام فکرشو نِمِکردیم. این همه جمعیت بارا شب اول وبلاگ نویسان و گرگان دوستان، اصلا نِمِشُد باور کرد. تقریبا تمام صندلی ها پر شده بود و فقط قسمت خانما چند تا صندلی خالی بود.

چی شد که این همه استقبال شد؟ واقعا چی باعث شده که این همه جمعیت در این ساعت از شب، بخصوص این که مراسم بعد از افطار برگزار شد و زمان زیاد مناسبی نبود، گرد هم آمدند؟

تنها دلیل استقبال از این مراسم از دیدگاه من، گرگان بود. همه بودند. از اهورا ولی الهی به عنوان کوچکترین گرگان دوست که قراره وبلاگ هم بسازهچشمک تا سید مهدی شریف موسوی و عطااله صفرپور ، بزرگ گرگان دوستان، که البته چند دقیقه ای هم درخدمتشان بودیم.

چهره های سیاسی، فرهنگی و ادبی شهر با تمام اختلاف سلیقه ای که داشتند زیر یک سقف در انجمن خیریه بانوان حضور پیدا کردند و نشان دادند که همگی هدفی جز پیشرفت گرگان ندارند.

استقبال خانم ها هم با توجه با ساعت برگزاری ، در خور توجه بود.

مراسم طبق برنامه اعلام شده اجرا شد. البته کمی با تاخیر که دلیلش هم عدم حضور به موقع حضار بود.

قرائت قرآن ، اجرای سرود و پخش کلیپ، بخش آغازین برنامه بود. سپس احسان ارشاد بعنوان مجری به پشت تریبون آمد. نکته جالب توجه این که احسان ارشاد در اولین تجربه مجری گری نشان داد که از قابلیت ویژه ای در این زمینه برخوردار است.

اجرای مطالب وبلاگی از سوی شبیر دائمی، اعلام برنامه های روز گرگان توسط هامان هاشمی، اجرای شعری کوتاه توسط سید مهدی شریف موسوی و همچنین توصیف شعر مَمَد خرتو توسط ایشان که در نوع خودش جالب بود، ادامه کار بود.

از اعضای محترم شورای شهر آقایان گرزین، میقانی و چراغعلی تشریف آورده بودند. جای اقای پزشکپور هم خالی بود.

حضور اعضای محترم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری هم باعث دلگرمی برگزار کنندگان بود.

حضور کوچولو ها هم در نوع خودش جالب بود. تقریبا 3 تایی سالن رو کول گرفته بودند.

آقای صفرپور هم همچین با آب و تاب گرگانی حرف مِزد که همه ذوق کرده بودن. بعد از آقای صفر پور آقایان دهنوی، ندری و عباسی از میان وبلاگ نویسان برای صحبت پشت تریبون آمدند.

در آخر هم علی نصیبی که مورد تشویق همه بلاگر ها و غیر بلاگر ها قرار گرفته بود با صحبتاش کمی ما را گرگانیزه کرد.

نکته خیلی خیلی خیلی مهم این که برنامه های شب دوم بسیار جذاب تر از شب اول خواهند بود. به قول دوستان مراسم زیادی رسمی شده بود زبان

** برنامه های شب دوم را در وبلاگ انجمن وبلاگ نویسان بخوانید.

** ذکر یاد و قرائت فاتحه برای دو بزرگ گرگاندوست تازه درگذشته آیت الله سیدمحمد رئیسی گرگانی و حاج محمدابراهیم برادران از برنامه های جنبی این مراسم است که با حضور وبلاگ نویسان گرگاندوست و شهروندان دوستدار گرگان در سالن اجتماعات انجمن خیریه بانوان گرگان واقع در چهارراه ویلا (تقاطع عدالت 7 و کوی ویلا) برگزار میگردد.

 

**حضور مدیر وبلاگ من وخواهرم هم در نوع خودش برای من جالب بود.

** 2 شنبه بعد از مراسم شب وبلاگی که امیدوارم وبلاگی تر بشه، قرار هست عکس دست جمعی یا به قول دوستان دست عکس جمعی بگیرند. یادتون نره تا آخر مراسم بمونید.

** الان که نگاه می کنم میبینم تا بیام به خودم بجنبم و گزارش بنویسم خیلی ها قبل از من گزارش نوشتند...احساس می کنم از قافله عقب ماندم

وبلاگهای : (پرانتزی هم برای من) همیشه خبرنگاه خانه روابط عمومی ها انجمن خیریه بانوان من وخواهرم  و هدف آگاهی بخشیدن است