یک سوال از نوع تلویزیون مثلا شهری

هر چه به روز گرگان نزدیکتر می شویم تبلیغات این روز در شهر بیشتر می شود. گرچه متناسب با اهمیت موضوع در آن حدی که توقع داریم نیست ولی باز هم جای شکرش باقیه. یکی از مواردی که تبلیغات روز گرگان و جشنواره وبلاگ نویسی در آنجا نمایش داده می شود تلویزیون به مثلا شهری است.

قبل شرح ادامه داستان به این نکته اشاره کنم که بر اساس گفته های شهرداری و سازمان فرهنگی قرار است بر طبق قرار دادشان با نقشینه که البته ظاهرا این قرار داد تمام شده! قسمتی از زمان پخش آگهی های تلویزیون مثلا شهری در اختیار شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی باشد.

حالا ادامه موضوع، نمی دانم چقدر به تبلیغات این تلویزیون مثلا شهری توجه کرده اید ولی دیشب در حالی داشتم تبلیغ این مثلا تلویزیون شهری رو میخوندم یهو دیدم نزدیک عابر پیاده ام و عابر های بدبخت دارن با چشم های پر از ترس منو نگاه می کنند که کی ترمز می کنم. به خودم آمدم و ترمز زدم و خدا رو شکر ازکوپن شخص ثالث ما چیزی کنده نشد. سرم رو بالا کردم دیدم یهو تبلیغ روز گرگان در مورد دومین شهر پرچمعیت شمال بودن گرگان نمایش داده شد و در عرض کسری از ثانیه برداشته شد.

امروز هم دوباره تبلیغ جشنواره وبلاگ نویسی رو روی تلویزیون مثلا شهری دیدم که تا اومدم محورهای جشنواره رو بخونم زودی رفت و یک تبلیغ دیگه اومد.

* در مورد تفاوت های تلویزیون شهری و تلویزیون مثلا شهری یک مطلب میخوام آماده کنم

** ظاهر ثانیه شمار برنامه های شهرداری در این تلویزیون از سایر آگهی ها تندتره

*** سومین جشنواره وبلاگ نویسی هم کلید خورده و در حال ثبت نامه. منم دارم یک مطلب با عنوان نامه به شورا یا شهردار می نویسم تا در این جشنواره شرکت کنم. امیدوارم وقت کنم تمومش کنم تا بتونم شرکت کنم.

/ 0 نظر / 15 بازدید