عکاس گلستانی مدال طلای جشنواره بین المللی صربستان را کسب کرد

گرگان - خبرگزاری مهر: " رضا وهمی " عکاس گلستاین مدال طلای بور دومین جشنواره " مرد و کار – 2011 " انجمن عکاسی صربستان را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره بسیار معتبر بین المللی زیر نظر فدراسیون جهانی هنر عکاسی، فیاپ، انجمن عکاسان آمریکا، اتحادیه جهانی عکاسان بدون مرز، اتحادیه بین المللی عکس اروپا و انجمن عکاسی صربستان برگزار شد.

در این جشنواره، هشت هزار و 106 اثر از 607 عکاس از 62 کشور مختلف از سراسر دنیا به دبیرخانه جشنواره رسید که در نهایت رضا وهمی عکاس گلستانی، عضو دائمی فدراسیون جهانی عکاسی و عکاس اجتماعی سازمان جهانی یونسکو موفق شد مدال طلای بور صربستان را در بخش رنگی با عکس"سهم من از زندگی" کسب کند.
به نقل از خبرگزاری مهر
متن این خبر در خبرگزاری های مختلف:
مهر
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1433904

جام جم
http://jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100856823788

خبر گزاری دانشجویان ایران
http://www.ghatreh.com/news/8468115.html.مدال-طلای-
مسابقات-جهانی-صربستان-برای-عکاس-گلستانی.html

ایرنا
http://irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30613040

/ 5 نظر / 13 بازدید
....

روزهای آینده خبری اعلام میشود که باعث خسران بزرگ به گرگان و ایجاد مشکل برای این شهرستان در انتخاباتهای آینده و همچنین مسائل سیاسی اجتماعی میشود. به زودی بخش وشمگیر که دارای جمعیت اکثریت سیستانی نشین است در انتخابات از آق قلا جدا و به گرگان ملحق میشود. البته در تقسیمات آتی آق قلا و گمیشان و بندرترکمن یک حوزه انتخابیه جدا خواهند شد. بندرگز و کردکوی هم دارای یک نماینده میشوند. اما با حرکتی عجیب بخش وشمگیر که چسبیده به آق قلا بوده و جزو آن شهرستان بوده به جای چسبیدن به حوزه آق قلا و بندر، به حوزه گرگان منتقل خواهد شد و این حوزه میشود گرگان و وشمگیر. چرا این اتفاق می افتد؟ چون رای سیستانیهای وشمگیردر صورت چسبیدن به حوزه گمیشان و آق قلا در رای ترکمن ها گم میشد . همچنین از تعداد آرای آنها در گرگان هم کاسته میشد و شانس رای آوردن آنها در مرکز استان هم کم میشد. اما با تقسیمات جدید بخش وشمگیر که در فاصله ای دور از گرگان و بعد از آق قلا قرار دارد به جای الحاق طبیعی در انتخابات به آق قلا که در تقسیمات سیاسی جزو آن است به گرگان ملحق میشود تا رای آوری سیستانی ها در حوزه گرگان تضمین شود.

....

. وشمگیر جزو شهرستان آق قلا است. این اقدامات با همراهی و حماقت مسئولان فعلی ما و البته تیزهوشی ناصری که عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس است انجام میشود. آنها برای چسباندن وشمگیر به گرگان در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن چند روستای بخش مرکزی آق قلا به گرگان و چند روستای دیگر آن بخش به بخش وشمگیر هستند تا گرگان و وشمگیر که هیچ رابطه جغرافیایی با هم نداشتند به نحوی از طریق این چند روستای تازه اضافه شده جدید با هم بچسبند و اقدام عجیب آقایان توجیه شود. طی روزهای آینده شهرستان شدن وشمگیر هم اعلام میشود. در این صورت پتروشیمی و شهرک هزار هکتاری هم در شهرستان مذکور که با هدف رای آوری مجدد بعضی ها شهرستان شده قرار میگیرد