ستاره گلستان و ستاره های گرگان

هفته نامه ستاره گلستان در تیتر اول خود با عنوان دفاع از هویت سرزمین گرگان به مراسم اختتامیه جشنواره وبلاگ نویسی گرگان و حواشی آن اشاره کرده است. بیان مطالبی در مورد سخن مهدی فرزانگان ، مدیر مسئول هفته نامه گرگان زمین در مورد خدشه دار شدن نام و اعتبار گرگان، سخنرانی شهردار محترم گرگان در مورد اهمیت وبلاگ نویسی و همچنین سخنان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در مورد اهداف این جشنواره از دیگر مطالب صفحه اول ستاره گلستان بود.

صفحه اول ستاره گلستان- عکس: معین مطلق

این هفته نامه در صفحه سوم خود به مطالبی با عنوان تلاش برای تکاپو و همگرایی در فضای مجازی که یادداشتی است از علی نصیبی دبیر نخستین جشنواره، انتشار بیانیه و همچنین سخن هیات داوران با محوریت "ضعف محتوا و کپی برداری آفت وبلاگ نویسی است" و همچنین اسامی برگزیدگان این جشنواره اشاره کرده است.

پیشنهاد میکنم برای اینکه از دنیای واقعی مطبوعات دور نمانید حتما این هفته نامه ار تهیه کنید.

/ 8 نظر / 4 بازدید
امیررضا

دم بچه ها شهر گرم[گل][گل] و ایضا ستاره گلستان

مریم نبوی

روز خوب و خاطره انگیزی بود . این رو از بازخوردها به راحتی میشه فهمید. انگار همه دست به دست هم دادند تا گرگان به هرآنچه که شایستگی اش را دارد دست یابد . مرسی بابت انعکاس اخبار رسانه ها در وبلاگت

پسر گلم

اين روزا خوب ستاره شدينا! خدا كنه هميشه تابنده باشيد!

حسینی

شما که قرار بود عکس بگیرین بعد اختتامیه چرا به من چیزی نگفتین!:( چقدر هم عکسش تاریک شده! [گل][گل]

هدایتی - جهانشاهی

ممنون از اومدنتون درباره این جشنواره حرف زیاده ایشالا که حرکات بعدی منسجم تر باشه وهر ماه با جدیت برگزار بشه راستی در مورد نظر سنجی چیزی گفتی ؟!

یک دوست

سلام اگر میخواهی هجوم حفاران را به بناهای تاریخی ثبتی گرگان ثبت کنی حتما به ضلع شمالی کاخ موزه گرگان واقع در پارک شهر مراجعه کن که امروز به دستور شخص شهردار وحضور خود ایشان مجور حفر کانال در حریم درجه یک کاخ موزه صادر شد ودستگاهای که بنا را دکان می دهند مشغول کندکاری هستند من خودم شخصا حضور داشتم که رییس کاخ موزه با شهردار بحث می کرد و..... ودر نهایت با راه زنی که شهردار با مسولین وقت داشت این سند جنایت امضائ شد حتما برو تا دیر نشده