خانم های جوان گرگانی حجاب کنید!!! چشمان گلستان آنها نظاره گر اندام شماست!!!

مدتیه (حدود یک سال و اندی) که سایت با نام گلستان آنها توسط یکی از ارگانها راه اندازی شده و در آن از شیر مرغ تا جان آدمیزاد می نویسن. البته اکثر این نوشته ها ربطی به گلستان مورد نظرشان که نمیدانم آیا گلستان سعدی است یا کاخ گلستان نداره ولی خب با این اسم کاسبی می کنن دیگه. کاریشم نمیشه کرد.

نکته ای که خیلی تو این سایت مدتیه نظر منو جلب کرده استفاده از یک روش خیلی جالب برای جلب مشتری یا همون جلب مخاطبه. این سایت مسائلی که مربوط به روابط جنسی است را در راس امور خود قرار داده و اتفاقا نوشته هایی آنها این سوال را در ذهن آدم ایجاد می کند که نکنه این بنده خدا ها مشکل دارن؟؟؟

بعنوان مثال در یکی از مطالب خود نشته اند:

پوشش نامناسب خدمتکاران هتل شهاب نیز که با لباس های اندام نما در مقابل مسئولین ارشد استان رفت و آمد می کردند اعتراض برخی خبرنگاران را بر انگیخت .

 

والا ما هم تو اون مراسم و هتل بودیم ولی اونقدر گشنه بودیم که فقط غذا ها رو میدیدیم. ظاهرا خبرنگار گلستان آنها تشنه و گرسنه چیز دیگه ای بوده.

اون اوایل هم یک گزارش تصویری توسط یکی از عکاسان برجسته و خبره خودشان منتشر کرده بودند از جشنواره طعم برتر که در آن استغفرالله استغفرالله استغفرالله خدایا منو ببخش از اندام مختلف بانوان حاضر در سالن توسط موبایل عکاسی کرده بودند و نوشته بودند که آره اینجا بی حجابی هست.

واقعیتش آدم با دیدن اون عکسا باید بعدش توبه و استغفار کنه. ولی بیشتر از بی حجابی، بی حیایی و بی عفتی و مشکلات و انحرافات جنسی عکاس مذکور نمایان بود. گرچه ظاهرا این عکسای این جشنواره از سایتشان برداشته شده ولی سایر مطالب این سایت هم نمایانگر سیاست جدی این سایت برای دنبال همین موارده.

این سایت که علاقه زیادی به ساپورت پوشیدن خانم ها داره و خیلی جدی داره اونو دنبال می کنه ازش تصاویر منتشر می کنه ظاهرا حالا حالاها قراره اندام بانوان این شهر و دنبال کنه ، ازشون عکس بگیره و منتشر کنه.

در یکی دیگر از مطالب این سایت آمده:

دنبال تغییر  سبک پوشش با مد کردن لباسهای تنگ ، بدن نما و ..

یراهن های زنان آنچنان تنگ و چسبان است که اگر پارچه های ریون و کشدار در تولید این لباسها به کار نرود عملا راه رفتن با این لباسه امکان پذیر نیست....

 

این سایت بدون ارائه راهکار یا حتی کارشناسی کردن مشکلات فقط و فقط به وصف پوشش زنان اونم با آب و لعابی خاص می پردازه.

اینم یه مطلب دیگه از این سایت. واقعا چرا دخترای زیر بیست سال بدون اجازه باباشون میرن ناهار خوران؟؟؟؟؟ تا به حال به این سوال فکر کرده بودین؟؟؟

نگرانی از افزایش حضور دختران زیر 20 سال در ناهار خوران گرگان

 

اما نکته خیلی خیلی جالب این سایت تناقض هایی است که خود مدیران آن هم فکر کنم دچار شدن.

به طور مثال در یک مطلب می نویسن که در مملکت فساد بیداد می کند، در یک مطلب دیگه می نویسن که مملکت گل و بل بل است و مگه اینجا اروپاست. مگه اینجا آمریکاست.

یه مطلب دیگه میزنن آیییی آقا بی حجابی و فساد و ... بی داد میکنه شورای شهر نشسته نگاه می کنه بعد تو یه مطالب دیگه می زنن بیش از 20 ارگان برای حجاب و عفاف در حال تلاش هستند.

یه جا دیگه میزنن 20 تا ارگان برای حجاب دارن کار می کنن بعد پشت همون جمله میاران که سکوت یک نفر در گرگان در مورد حجاب باعث رواج بی حجابی شده.

در هر صورت اینطور که پیداست باید خانم های گرگانی بخصوص خانم جوان گرگانی حجاب کنندنه برای واجب بودنش، بلکه خبرنگاران گلستان ما لباس ها و اندام های آن ها را بخصوص اگر لباس اندام نما باشد به دقت دنبال می کنند و حتی ازشون گزارش تصویری تهیه می کنند.

خدا آخر عاقبت جامعه ما رو به خیر کنه که مدعیان با حجابی از این گونه مکشلات و انحرافات رنج می برند.

/ 2 نظر / 13 بازدید
اميررضا

متاسفانه اين سايت با ادبيات تهاجمي و غير منصفانه هر كه را بخواهد به باد تخريب مي گيرد.

فیروزفرد

با سلام وسپاس با مطلب" استژای پنجره های شکسته شهر "بروزم[گل]