شب وبلاگی گرگاندوستان

چه کار مُکنن این بِچه ها گرگان. یَک دٍِقه آرام نِمِشینن. یَک سر آمِدَم اینترنت بیوینم چه خبره، همه یَک پارچه زِدَن شب وبلاگی گرگاندوستان. چشام داست تُو تُو مِرِفت دِگه. انگار یک دانه ویروس ،البته نه ممثه استاکس نت، افتاده بینشان که همه شان با هم دِگه یکدست شدن. اَره دِگه، ویروس گرگاندوستیه دِگه. باریکلا به این انرژی.
باریکلا به این برنامه ریزی. دست همه تان درد نکنه. که هفته ها وقت مِذارین و بارا ما از این برنامه ها آماده مُکُنین. ایشالله چشم حسوداتان کور بشه که نِمِتانن بیوینن گرگان داره پیشرفت مُکنه. دست سازمان فرهنگی ورزشی و خانم قدس ولی و خانم کریم آبادی و آقای حسین خانی و علی نصیبی و مهندس طاهری و... درد نکنه. ایـــــــی نفسم گرفت. دست شمایی هم که مُخوای بیای درد نکنه.وبلاگ نویسان گرگاندوست در ادامه فعالیت های جمعی شان همچون نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان ، بار دیگر با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و این بار در قالب برنامه شب وبلاگی گرد هم آمده تا  جمع شدن شان در زیر یک سقف و با هدف بهره مندی از برنامه های فرهنگی، آموزشی و ... ، زمینه ساز همگرایی بیش از پیش در جهت حرکت منسجم در راستای توسعه گرگان ، ترویج بیش از پیش فرهنگ گرگاندوستی و نقش آفرینی بیشتر گرگاندوستان در فضای مجازی شود.

برنامه شب وبلاگی در یکشنبه و دوشنبه 23 و 24 مردادماه 90 از ساعت 21 با حضور وبلاگ نویسان دوستدار گرگان برگزار و شرکت کنندگان طی دو شب از برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی که با حضور گرگان پژوهان ، مدرسان دوره های آموزشی وبلاگ نویسی ، و ... برگزار میشود بهره مند خواهند شد.

برنامه شب وبلاگی در سالن اجتماعات انجمن خیریه بانوان گرگان واقع در چهارراه ویلا " تقاطع کوی ویلا و عدالت 7 " ، برگزار و از کلیه وبلاگ نویسان دوستدار گرگان و نیز شهروندان گرگاندوست جهت حضور در آن دعوت به عمل می آید.

پی نوشت : بدون هیچ حرف اضافه و اغراقی نهایت سپاس و امتنان را از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان به ویژه جناب آقای علی حسینخانی مدیرعامل سازمان، مهندس مجید طاهری رئیس هیئت مدیره سازمان ، اعضای هیئت مدیره سازمان سرکار خانم قدس ولی و سرکار خانم کریم آبادی که همچون نخستین جشنواره وبلاگ نویسی یاور ما در برگزاری این برنامه فرهنگی شدند داشته و امید داریم با تداوم حمایت آن مجموعه از برنامه های وبلاگ نویسان دوستدار گرگان ، شاهد همگرایی بیش از پیش گرگاندوستان در فضای مجازی و به تبع آن تاثیرگذاری مثبت این مجموعه پویا و باانگیزه در توسعه دیار دوست داشتنی و متفاوت گرگان باشیم.

منبع : گرگان ما

/ 8 نظر / 6 بازدید
سید علیرضا رئیسی

سلام دوستان عزیز لطفا نظرم رو در پست وبلاگ آقای نیک نژاد بخوانید و نظر خودتون را اعلام فرمائید ارادتمند رئیسی

الهه موسوي

ممنون . شما هم افتخار ما بچه هاي گرگان هستيد. پاينده باشيد.

پسرگلم

دست مریزاد به همه کسانی که برای گرگان در تلاشند[گل]

maryam m.b.n

[قهقهه]ایییی نفسم گرفت. ههههه

سید علیرضا رئیسی

دوستان گرامی به دلیل فوت پسرعمویم مدتی نیستم عذر بنده را پذیرا باشید ارادتمند رئیسی گرگانی

[گل]موفق باشين