من و شب های وبلاگی

شب های وبلاگی گرگانی ها هم تمام شد. مثل جشنواره. مثل نمایشگاه.

24 مرداد دومین و آخرین شب وبلاگی، با همت همه گرگان دوستان و با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به پایان رسید.

گزارش تصویری انجمن وبلاگ نویسان گرگان دوست گویای همه ماجراست.

شب دوم مراسمی شادتر، با هیجان بیشتر و البته با خلق و خوی انتقادی تر از شب اول برگزار شد. نه از گرمی هوا خبر بود و نه از دوری راه. پذیرایی هم که ماشاالله همه جوره فراهم بود. طنز، موسیقی، آموزش و ... .

انرژی که از تماشای خنده گرگان دوستان در ما فوران کرد بیشتر از 100 تا قرص و دوا و غذا بود.

شروع مراسم مانند روز قبل بود. قرآن، سرود و کلیپ جدید که به قول دکتر مومنی مو به تن آدم راست می شد.

اجرای دکتر مومنی خیلی جذاب تر و جالب تر از برنامه شب قبل بود. البته باید این نکته را  ذکر کنم که پاورپوینت هم نقش بسزایی در کیفیت این قسمت از برنامه داشت. ظاهرا شب قبل پاورپوینت مهندس دائمی با مشکل رو به رو شده بود.

جنگ نرم، فضای سایبری، سربازان سایبری یا همان وبلاگ نویسان، تحولات دنیای اینترنت، نکات امنیتی و همچنین چگونگی افزایش Page Rank مهمترین مسائل ارائه شده توسط دکتر حسین مومنی بود.

حضور مجید دزیانی، مدیر باشگاه سرخپوشان از اقدامات جالب برگزار کنندگان بود. مجید با دست خالی و حداقل هزینه ممکن تیم سرخپوشان را به لیگ های بالاتر آورده بود.

به نظر من جا دارد مسئولین شهر حتی اگر کمکی به این باشگاه نمی کنند تقدیری از مسئولین، کارکنان و بازیکنان این باشگاه بعمل آورند.

عظیم ولی اللهی مدیر وبلاگ آقا بزرگ هم با طنز های متنوعی که ارئه کرد حسابی به همه حال داد. نمی دونم چرا شب دوم پسرش، آقا اهورا رو نیاورد .نیشخند

آقای پیکاسا...در حال نقاشی (از قول پدر پیکاسا)

حسین طاهری، خواننده با سلیقه گرگانی و با موزیک معروف عاروسی دروازه نو، به اجرای زنده 2 موسیقی پرداختند. ایشان در حال حاضر آلبومی را به گویش گرگانی تهیه کرده اند که در مراحل اخذ مجوز است. از کلیه وبلاگ نویسان در خواست دارم علاوه بر این که این آلبوم را خریداری می کنند، تبلیغات آن را در وبلاگ خودشان داشته باشند تا از گرگان دوستان حمایت کامل بشه.

کیوان صالحی هنرمندخوب گرگانی هم دست پر بود. البته برنامه طنز ایشان کمی انتقادی بود و رنگ و بوی غم داشت. ولی همه چیز را گفت.پل عابر پیاده، گدا، جنگل و آتش سوزی، ببر سیبری و...

وبلاگ نویسانی همچون آقای تاجیک مدیر وبلاگ همیشه خبرنگار، آقای شربتی مدیر وبلاگ تاکسی شهری، خانم موسوی مدیر وبلاگ پیدا و پنهان و عبدالرضا چراغعلی مدیر وبلاگ گرگان نامه به پشت تریبون آمدند و به بیان پیشنهادات و انتقاداتی در مورد وبلاگ نویسی پرداختند.

آقای تاجیک پیشنهاد راه اندازی gorganblog را دادند. علی شربتی هم تقاضا کرد بیشتر از نام استان گرگان به جای گلستان استفاده شود. خانم موسوی سردبیر هفته نامه سلیم هم در مورد منابع طبیعی و محیط زیست گفتند و به این نکته اشاره کردند که توسعه، مخصوصا بحث توسعه پایدار، حفظ محیط زیست را هم در بر می گیرد و نباید به بهانه توسعه به تخریب آن پرداخت.

مهندس چراغعلی هم از 3 دقیقه وقت خود یک دقیقه را به بیان سوالات بی جوابی در مورد مشکلات روز گرگان و ایران از جمله بیکاری پرداختند و 2 دقیقه هم در اختیار دختر خود زهرا چراغعلی مدیر وبلاگ گنجینه من قرار دادند، تا مجلس با نواختن 3 تار، کمی حال و هوای موسیقی سنتی و اصیل ایرانی به خود بگیرد.

با پایان اجرای زهرا، دختر عموی گلم ، مجلس هم خاتمه یافت. بعد از پذیرایی، عکس دست جمعی گرفته شد که در گزارش تصویری انجمن وبلاگ نویسان گرگان دوست می توانید مشاهده کنید.

اما این برنامه حاشیه هایی از دید من داشت:

1- دیگه از سر و صدای 3 کوچولوی تفنگ دار ته سالن خبری نبود نیشخند

2- مراسم باز هم با تاخیر شروع شد و دلیلش عدم حضور به موقع دوستان بود

3-مراسم ساعت 11 تمام شد. دوستان تا 12 داشتند صحبت می کردند. ما تا 1 داشتیم تمیز می کردیم. ساعت 1و نیم هم مشغول تعمیر و هل دادن ماشین سرایدار سالن بودیم. تا ساعت 3 مشغول Select عکس ها و ویرایش آن ها بودیم و.... خودتون تا تهشو بخونید.

4-کلی از پذیرایی باقی ماند

5- متاسفانه آقای پزشکپور به دلیل از دست دادن یکی از بستگان خود به نام آقای ایمان حسینی نژاد نتوانستند در مراسم حضور پیدا کنند که از طرف خودم به ایشان تسلیت عرض می کنم.

6- کیوان صالحی هم با کمی تاخیر برنامه خود را اجرا کرد. قسمت جالب صحبت های کیوان، نیمه پر لیوان بود.

7- حضور بسکتبالیست های تیم بهشت هیرکان هم مورد توجه همه قرار گرفت.

8- بچه های هفته نامه سلیم هم با قدرت حضور داشتند. خانم موسوی  به همراه دخترشان، مرتضی ایزدی، میثم اسفندیار ، عل افخمی ... از هفته نامه ستاره گلستان هم آقای رجایی و صفایی حضور داشتند.

9-حضور احمدرضا مدیر وبلاگ من و خواهرم خیلی نظر ما را جلب کرد و از ایشان تشکر میکنم. یک دوست خوب دیگه به دوستای دنیای مجازی من اضافه شد. حتما به وبلاگش سر بزنید. یک گرگان دوست واقعیه

10- آقای رئیسی مدیر وبلاگ کشکول رئیسی هم که چند روزی است پسر عموی خود را از دست داده اند به همراه پسر خود برای دقایقی در این مجلس حضور داشتند که از ایشان هم کمال تشکر را دارم.

11- از احمد قربانی مدیر وبلاگ انجمن مهندسی مدیریت پروژه تشکر ویژه دارم که از لحظه اول با ما بود و کلی کمک کرد.

12- علی عباسی مدیر وبلاگ فریادهای بی صدا  و آقای فرح بخش مدیر وبلاگ مگم که هم که مثل همیشه یار و یاور انجمن بودند.

13- جای آقای بایزدی مدیر وبلاگ استارباد خیلی خالی بود. کاش ایشان گرگان بودند.

14- امیرحسین رضایان در تمام طول این دو شب مشغول عکس گرفتن بود و هیچ لحظه ای را جا نگذاشت. امیدوارم امیرحسین هرچه زودتر مدیر یک وبلاگ بشودنیشخند

15-خداییش خسته شدم از این همه حاشیه و نکته.....اگر کسی از قلم افتاد ایشاالله بعدا تکمیل می کنم.نیشخند. و از پشت این تریبون از کلیه گرگاندوستان و وبلاگ نویسان تشکر میکنم.چشمک

راستی روز گرگان هم نزدیک است. در نظر داشته باشید که حتما اخبار این روز را منعکس کنید و پیشنهادات خودتان را هم در وبلاگ منعکس کنید.

 

به امید سربلندی ایران و گرگان عزیز

 

 

 

 

 

 

/ 12 نظر / 87 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرزاد

مِکم که ... دمت گرم دستت طلا farzadfarahbakhsh@gmail.com [گل]

maryam m.b.n

سلام: به شما و دوستانتان خسته نباشید میگم..... این دو شب انقدر حاشیه داشت و ما خبر نداشتیم!! [نیشخند]

پسرگلم

حتما روز گرگان هم به خوبی مراسم های گذشته خواهد بود چه بسا بهتر و فراگیرتر..[گل]

آقابزرگ

خسته نباشید. به خاطر بند یک حاشیه ها پیکاسا رو نیاوردیم. یه شب اومد واسه پسرم اینقدر حرف در آوردین اگه شب دوم هم میومد.....[گل]

استارباد

سلام محمدجان خوبی؟ از ابراز لطفی که داشتی خیلی ممنونم همین که دوستان عزیزی مثل شما به یاد ما هستند جای بسی خرسندی است برای پدر محترم سلام برسون پاینده گرگان بدرود[گل]

گرگان نت

با سلام که گرگان ریشه در اسطوره دارد هزاران نکته مستوره دارد دست همه تون درد نکنه موفق و پیروز و سربلند باشید