روز گرگان

منم گفتم یکم از خودم خلاقیت دَر وَکُنم تا از فرزاد فرح بخش عقب نمونم. وبلاگ مِگم که... (گرگانیش رِ نِمِدانِستَم چی مِشِه، برره ایش رِ گفتم)

 

1- این روز ها ورود مسافر ها به گرگان چشمگیره، ولی فکر کنم هیچ کسی به این فکر نیست تا مسافری که قصد سفر به مشهد داره و از گرگان رد میشه یکی دو ریز اینجا بمونه. البته بحث نظافت شهری و نبود سرویس بهداشتی هم همچنان هست.

2- یه سر به وبلاگ هدف آگاهی بخشیدن است بزنید. مطلب آخرش جالبه

3- وبلاگ گرگان ما هم باخبری عجیب اما واقعی در مورد فرماندار گرگان به روز شده

4- روز گرگان هم نزدیکه، نمی دونم شما هم حس من رو دارید یا نه، ولی یه حس خوب واسه روز خوب، تنها چیزی که این روز دوست دارم بشنوم خبر های خوب در مورد گرگان هست که خیلی وقته نشنیدم!!!!

 

/ 7 نظر / 41 بازدید
احمدرضا

سلام بی معرفت نظر بده دیگه[ناراحت]

آقابزرگ

سلام بر محمد عزیز: خبر خوب در مورد گرگان این که روز گرگان دیروز در پارک شهر برگزار شد.!!!

آقابزرگ

تولد شما و روز گرگان مبارک.............. و البته تولد من

زهرا

روز گرگان مبارک[گل] پسر عمو

گنجي

سلام بر جناب مهندس محمد آقا چراغعلي خدا قوت قصه بنده و دوستان وبلاگي ، مانند اين رباعي است: ای دوست کجائی و کجائی که نئی؟ آخر تو کرائی و کرائی که نئی؟ بیگانگی تو با من افتاد ار نه تو یار کدام آشنایی که نئی؟ ما در خدمت تمام دوستان كه عشق ساختن ايران عزيز را در هر كوي و برزن دارند ،هستيم . روز را با روز معاوضه مي كنيم شايد عمري را بتوانيم سپري و سني را براي خود در گوشه سجلي ترسيم كنيم و بعد به آن ناز كنيم و بگوييم ما از فلان تاريخ يادي داريم ، و در گوشه ديگر نيم نگاهي به دوستان جوان خود داريم كه چگونه صفحات تاريخ را ورق ميزنند ، آيا آنها هم مانند ما حركت ميكنند يا تغييراتي دارند، فعلا كار ما نگاه كردن است! هميشه شاد باشيد و زندگي را به زيور زيبايي و شادابي آراسته نماييد. ممنون از اظهار لطف شما تولدت مبارك باشد و موسيقي زندگي ات خوش صدا و طنين انداز پاينده باشي و مانا با خوشي شاد باش و ديرزي

روز 20 شهریور تولد من مبارک باد وب جالب داری